جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44863
  تاریخ انتشار : 19 بهمن 1392 15:38
  تعداد بازدید : 537

  رییس دادگستری اردبیل:

  در حفاظت از منابع طبیعی هیچ قصوری پذیرفته نیست

  رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی برای عموم مردم از فواید منابع طبیعی و همچنین چگونگی استفاده بهینه از این نعمت خدادادی یقیناً در بحث حفاظت و نگهداری، جنبه پیشگیرانه دارد.

  9730.jpg

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام محمدعلی قاصدی در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی با اشاره به اینکه منابع طبیعی ثروتی ارزشمند و ذخیره‌ای مفید برای آیندگان است، تصریح کرد: صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی، صیانت از حقوق نسل‌های آینده است.

   

  وی افزود: همه ما در قبال حفظ این منابع و انتقال آن برای نسل‌های بعدی مسئولیت داریم و در این راه هیچ‌گونه قصوری از هیچ کسی پذیرفته نیست.

   

  رییس شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان با تشریح اینکه حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی صرفاً با استفاده از نیروی قهریه موفقیتی چشمگیر به دنبال نمی‌آورد، بیان کرد: فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی برای عموم مردم از فواید منابع طبیعی و همچنین چگونگی استفاده بهینه از این نعمت خدادادی یقیناً در بحث حفاظت و نگهداری، جنبه پیشگیرانه داشته و هزینه کمتری نسبت به روش‌های موجود صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی در بر خواهد داشت.

   

  رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی با تمام توان و اقتدار خود با مخربان منابع طبیعی برخورد می‌کند.

   

  مرتضی بیرام‌زاده دادستان مرکز استان اردبیل و دبیر شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی نیز با تاکید بر ارسال سریع پرونده‌های متشکله از سوی ادارات و دستگاه‌ها به دستگاه قضایی، از اختصاص شعبه ویژه رسیدگی به دعاوی مربوط به اراضی ملی و منابع طبیعی در استان خبر داد.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28633716
اکنون :
62