جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44831
  تاریخ انتشار : 19 بهمن 1392 13:37
  تعداد بازدید : 390

  خضری در گفتگو با خانه ملت مطرح کرد:

  برخورد با پزشکان زیرمیزی بگیر باید در چارچوب موازین اسلامی کشور باشد

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از اطلاع رسانی نادرست در اظهارات وی درباره برخورد با پزشکان زیرمیزی بگیر، گفت: در برخی از این خبرها به نقل از من آمده است که زیرمیزی بدتر از دزدی و مصداق دست در جیب مردم کردن است؛ درحالی که چنین عباراتی از جانب من هیچ گاه به زبان نیامد.

  برخورد با پزشکان زیرمیزی‌بگیر باید در چارچوب موازین اسلامی کشور باشد

  رسول خضری در گفت وگو با  خبرگزاری خانه ملت،‌ افزود: در چند روز گذشته خبری به نقل از من به اشتباه در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر آنکه زیرمیزی بدتر از دزدی و مصداق دست در جیب مردم کردن است این درحالی است که در کشورهای شرقی چنین افرادی را اعدام می‌کنند.

  نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: به طور حتم اگر قرار است هر اقدامی در نحوه برخورد با پزشکان زیرمیزی‌بگیر صورت گیرد باید در چارچوب قانون و رعایت موازین اخلاقی باشد.

  وی، تصریح کرد: ایران کشوری اسلامی است و برخورد با متخلفان نیز باید بر اساس موازین اسلامی باشد اما اینکه از زبان من عبارت‌های دزدی یا اعدام کردن زیرمیزی‌بگیران منتشر می‌شود کذب محض است و باید گفت که پیگرد قانونی دارد.

  عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: متاسفانه گویی کسی درصدد تخریب است زیرا من با اطمینان می‌گویم که چنین الفاظ و ادعاهایی از زبان من جاری نشده است.

  گفتنی است؛ چندی پیش در رسانه‌ها خبری از رسول خضری در حاشیه نخستین همایش علمی جامع شاغلان حرفه‌های پزشکی در جمع خبرنگاران منتشر شد که بر اساس آن به نقل از وی اعلام شد که با وجود تمام مشکلات حوزه سلامت باید با پزشکان دانه‌درشت زیرمیزی بگیر برخورد قاطع شود زیرا زیرمیزی بدتر از دزدی و مصداق دست در جیب مردم کردن است و این در حالی است که در کشورهای شرقی چنین افرادی را اعدام می‌کنند.

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28633716
اکنون :
38