جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 44826
  تاریخ انتشار : 19 بهمن 1392 13:33
  تعداد بازدید : 411

  مشاور عالی سازمان سنجش:

  زمان برگزاری آزمون "کار شناسی ارشد" مشخص شد/ کارت آزمون از ساعت ۱۴امروز روی سایت قرار می گیرد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت:کارت آزمون کار شناسی ارشد از امروز ساعت ۱۴ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان با مراجعه به سایت می توانند کارت را دریافت و در روزهای ۲۳، ۲۴ و ۲۵ بهمن در آزمون شرکت کنند.

   حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده آزمون ورودی دوره‌های کار‌شناسی ارشد سال ۱۳۹۳ در ۱۳۶ کد رشته امتحانی در صبح و بعدازظهر چهارشنبه۲۳، پنج شنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ بهمن ۹۲ در ۶۲ شهرستان مختلف برگزار می‌شود. 
   
  وی افزود: اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص نحوه آزمون و برنامه زمانی، پرینت کارت شرکت در آزمون و سایر اطلاعات از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۲ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. 
   
  توکلی تصریح کرد: پرینت شرکت در آزمون دریافتی قبلی باطل است و لذا کلیه داوطلبان آزمون ارشد ۹۳ ضرورت دارد براساس برنامه زمانی که از امروز در اطلاعیه سازمان سنجش اعلام می‌شود،‌ پرینت تهیه کنند.
   
   وی خاطر نشان کرد: محل برگزاری آزمون داوطلبان هر یک از کد رشته‌های امتحانی در ذیل پرینت کارت آزمون جدید درج شده و هر داوطلب برای شرکت در آزمون به آدرس مشخص شده در کارت آزمون جدید به موقع مراجعه و در آزمون شرکت کنند. 
   
   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28633716
اکنون :
59