جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 43603
  تاریخ انتشار : 8 بهمن 1392 13:45
  تعداد بازدید : 509

  مطهرن‍ژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

  زندانیان اتباع خارجی هم در زندان های کشور فرصت اشتغال دارند

  مديرعامل بنياد تعاون زندانيان گفت: شرایط حرفه آموزی برای زندانیان اتباع خارجی در کشور مهیاست و آنها می توانند در طول مدت حبس اشتغال داشته باشند.

  "رحیم مطهرنژاد" در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران، در ارتباط با وضعیت اشتغال اتباع بیگانه در زندان‌های کشور اظهار داشت: موضوع اشتغال زندانیان اتباع بیگانه به لحاظ حقوق بشر اهمیت بسیاری دارد و تلاش همه جانبه‌ای در این راستا صورت گرفته است. 

  وی ادامه داد: بنیاد تعاون زندانیان بین زندانیان تفکیکی قائل نیست و  شرایط حرفه‌آموزی برای زندانیان اتباع خارجی در کشور مهیاست و آنها می‌توانند در طول مدت حبس اشتغال داشته باشند.

  مطهرنژاد افزود: یکی از اهداف مهم ما در ایجاد زمینه‌های اشتغال برای زندانیان اتباع بیگانه، ایجاد شرایطی است که زمینه اصلاح و تربیت آنها از این طریق فراهم شود. 

  وی در اتباط با تعداد زندانیان اتباع بیگانه که در زندان مشغول فعالیت هستند، تصریح کرد: میزان آمار در خصوص تعداد زندانیان اتباع خارجی متغییر است اما سازمان زندان‌ها در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌کند. 
   
  مديرعامل بنياد تعاون زندانيان در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس پیگیری‌های انجام شده اولین NGO حمایت از زندانیان خارج از کشور در مالزی با هدف حمایت و کمک به ایرانیان زندانی در مالزي آغاز شده است. 

   

   


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28601101
اکنون :
15